Uitgeverij Haakman BV
Handelsweg 6
1271 EJ Huizen
Tel.: 035-6945612
Fax: 035-6951278
E-mail: info@okm.nl

Voor vragen over de bestellingen en/of abonnementen, kunt u contact opnemen met:
S.P. Abonneeservice
Postbus 105
2400 AC Alpen aan de Rijn
Tel.: 088-1102022
Fax: 0172-653307
E-mail: okm@spabonneeservice.nl
E-mail: rsporsche@spabonneeservice.nl
E-mail: slmercedes@spabonneeservice.nl

 

 

 

Onschatbare Klassieker magazine verschijnt twaalf keer per jaar en is een Nederlandstalig tijdschrift voor liefhebbers van klassieke aparte en sportieve auto's. Het blad houdt de marktontwikkelingen bij en besteedt ook aandacht aan nieuwe modellen. Oplage 25.000.

 

RS Porsche Magazine verschijnt 6 maal per jaar en is een Nederlandstalig magazine voor eigenaren en liefhebbers van Porsche. RS Porsche Magazine is geheel onafhankelijk van Dr. Ing. H.C.F. Porsche AG, Pon Porsche Import en haar dealers, en welke club of vereniging dan ook. Oplage: 16.500 exemplaren.

 

SL Mercedes Revue verschijnt zes maal per jaar en is een Nederlandstalig magazine voor eigenaren en liefhebbers van klassieke, nieuwe en sportieve Mercedes-Benz modellen. SL Mercedes Revue is een onafhankelijke uitgave. Oplage: 17.500 exemplaren

 

Hoofdredacteur

Jan Haakman

jan.haakman@okm.nl

 

Albert Mensinga

albert.mensinga@okm.nl

 

Eric van Spelde

eric.van.spelde@okm.nl

 

 

 

Redactie

Huib Adolfs, René de Boer, Frank Hensen, Jan-Erik Plettenburg, Robert Scheerboom, Herman Steendam, Tim Verheij, Pim van de Werd

 

 

 

Fotografie

Ronald Dubbelman, Maurice van den Tillaard, Bob van der Wolf

 

 

 

Administratie

Freek Löhr

freek.lohr@okm.nl

 

 

 

Vormgeving & Lithografie

Chantal van Erven

chantal.van.erven@okm.nl

 

Wendy Staal

wendy.staal@okm.nl

 

Erik Zwart

erik.zwart@okm.nl

 

 

 

Advertenties

Informatie en tarieven

info@okm.nl

Kleintjes Klassiek

Tekst en foto e-mailen naar

kleintjes@okm.nl

Boxertjes

Tekst en foto e-mailen naar

wendy.staal@okm.nl

Sterretjes

Tekst en foto e-mailen naar

wendy.staal@okm.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Disclaimer - Laatste update: 11/06/18

line1
BANNER rb_leeg

 

balmedia_150px

 

kuiper_150px

 

mercedes_150px2

 

pon porsche_150px

 

vredestein_150px